Termometr internetowy z baterią.
 • Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu osiągnięto długi godzina rzeczy bez konieczności zmiany baterii (do 2 lat). Zaopatrzone są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Składane w tabeli na zatrzask.
  Zrozumiała a intuicyjna aplikacja pozwoli na intensywny odczyt Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy , wpis w opinie aplikacji oraz okazja wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator pozwala na wszechstronne zastosowanie. Znacznie małe obszary oraz duża żywotność baterii powodują w zrozumiały i przejrzysty sposób dbać każdą przesyłkę w wielu płaszczyznach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. Dodatkowym plusem rejestratora ETAG-1 jest cienka żywotność baterii.
  image
  Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę oraz wilgotności RCW800wifi, dane wystawiane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia a przenoszone do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora dokonuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi zostawić dany w każdym stanowisku w rozmiarze sieci WiFi. Zgromadzone informacje można przeglądać za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zestawienie z internetem, pomiary temperatury są zalecane w pamięci wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu powiązania z siatką prowadzone do serwera. W opinii rejestratora chronione są wartości maksymalne i odpowiednie temperatury. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy w dowolnej sekundy może spełnić podglądu bieżących cenie, istniej szansę konfiguracji zakresów temperatury, których przejście ruchomi alarm, poinformowanie o alarmie zostanie wysłane na określone adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na dzisiaj ma dojazd do rejestratora, na dzisiaj otrzymuję wieść o alarmach.

  Do użyć w stylu HACCP rejestrator może zostawić zaopatrzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

  duża dokładność czujnika temperatury oraz wilgotności,
  możliwość kariery na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
  prosta forma progów alarmowych,
  sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
  pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
  możliwość exportu wyników testów do rozmiarów plików, zestawienia graficznie,
  stały monitoring online z kontaktem do budów WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania
  Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest ewidencja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Dawany i w transporcie chłodniczym. Podgląd max i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!